„Aby wygrywać, musisz wiedzieć, co jest grane…”. To niezwykle trudne w czasach, w których nie wiesz, co przyniesie kolejny dzień, godzina, minuta… W czasach, w których zasady biznesowej gry nieustannie się zmieniają, a Ty możesz być pewien tylko tego, że niczego nie możesz być pewien.

Konkurowanie w takich warunkach jest niezwykle trudne! Dzisiaj zupełnie inne czynniki niż jeszcze kilka lat temu decydują o sukcesie firm, zespołów i jednostek. Co wyróżnia zwycięzców? Jaka jest tajemnica ich sukcesu? A przede wszystkim: jak ją posiąść i dołączyć do najlepszych liderów?

Poznaj sekret sukcesu bez ryzyka: postaw na najwyższej jakości harwardzką wiedzę i weź udział w inspirującym spotkaniu biznesowym HBRP i ICAN Institute we Wrocławiu. Spotkaj się z jednym z najbardziej doświadczonych konsultantów strategicznych w Europie i odkryj nowe sposoby na wygrywanie w dobie nieustannych turbulencji.

Biznes to pole nieustannej walki. W poszukiwaniu przepisu na sukces od czasu do czasu natrafiamy na ważne drogowskazy. W tej chwili trafiłeś na jeden z nich, który pomoże Ci odkryć Twoją drogę do jeszcze większego sukcesu. Nie przegap tej szansy, nie przechodź obojętnie. Przekonaj się, że nawet w najtrudniejszych czasach ktoś wygrywa, a tym kimś możesz być właśnie Ty!

JAKIE SĄ GŁÓWNE CELE SPOTKANIA?
  • Wypracowanie otwartości na zmiany zarówno w sobie, jak i w całej organizacji – tak, by przeorientować firmę na wykorzystywanie nowych szans
  • Zwiększenie przewagi nad rywalami, poprawa konkurencyjności firmy i nowy plan jej wzrostu odporny na zmienność otoczenia biznesowego
  • Zmotywowanie się do realizacji ambitnych celów i nieustannego podnoszenia sobie poprzeczki – zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym
  • Rozwój nowych kluczowych kompetencji przywódczych i zwiększenie efektywności w roli lidera dzięki skutecznemu inspirowaniu podwładnych
KTO NAJBARDZIEJ SKORZYSTA NA UDZIALE?
  • Osoby zarządzające firmami, które chcą zwiększyć przychody i budować przewagę na rynku dzięki nowym taktykom i wzorcom działań
  • Pracownicy, dyrektorzy oraz menedżerowie, którym zależy na skutecznej realizacji celów oraz zmotywowaniu do tego swoich podwładnych
  • Osoby odpowiedzialne za strategię konkurencyjną firmy, pragnące prowadzić satysfakcjonujące życie zawodowe oraz prywatne
DLACZEGO WARTO DOŁĄCZYĆ?
  • Zyskasz dostęp do najnowszej wiedzy z zakresu budowania trwałej przewagi konkurencyjnej firmy oraz kreowania swojego zawodowego i życiowego sukcesu. Dowiesz się, jak okiełznać nieustanne zmiany w otoczeniu i czerpać z nich siłę. Postawisz sobie ambitne cele i zainspirujesz się do działania. Ponadto wzbogacisz swoje kontakty biznesowe, biorąc udział w sesji networkingowej z kadrą zarządzającą największych firm w regionie!

Czego dowiesz się na spotkaniu?

Podczas dwóch wykładów motywacyjnych poznasz kluczowe trendy, nowe taktyki i strategie konkurowania w przystępnej i skondensowanej formule. Zobacz, jakie tematy w swoich wystąpieniach poruszy dr Witold Jankowski, by przybliżyć Cię do sukcesu:

I SESJA MOTYWACYJNA
LIDER W CZASACH NOWEJ NORMALNOŚCI

Nowa normalność: jak radzić sobie z rosnącą złożonością i nieprzewidywalnością otoczenia?

Mały błąd, wielkie wnioski: jak czerpać siłę z małych potknięć i wpisać je w swój harmonogram?

Kluczowe umiejętności lidera w nowej normalności: które kompetencje musisz doskonalić i jak to zrobić?

Zdolność do zmiany: jak jesteś do niej zdolny?

Sukces bez wyrzeczeń: dlaczego nie warto wybierać między sukcesem w życiu zawodowym i prywatnym?

Co lider ma wspólnego z żonglerem? Poznaj różne role i zadania przywódcy i naucz się umiejętnie między nimi balansować.

II SESJA MOTYWACYJNA
FIRMOWA MACHINA WZROSTU

Antykruchość – nowa kluczowa kompetencja firm. Dlaczego uodpornienie się na wstrząsy to za mało?

Miękkie znaczy lepsze, czyli na jakie czynniki sukcesu postawić?

Bariera rozwoju: co stoi na przeszkodzie wzrostu Twojej firmy i jak pokonać czynniki powstrzymujące osiągnięcie tego celu?

Budowanie wartości firmy a skalowalność biznesu: co musisz wiedzieć, by wznieść swoją organizację na wyższy poziom?

Przełom w sprzedaży: jak dokonać restrukturyzacji sprzedaży?

Paliwo sprzedażowe: jak generować wartościowe leady?

Zostań hakerem wzrostu: opracuj plan rozwoju swojej firmy dzięki najnowszym narzędziom światowych liderów.

Dołącz do ludzi sukcesu

Spotkaj się z jednym z najbardziej doświadczonych konsultantów strategicznych w Europie i poznaj sprawdzony sposób na zwiększenie swojej przewagi w życiu prywatnym i zawodowym. Sięgnij po rozwiązania największych liderów na świecie i zyskaj pewność w niepewnych czasach.

JEDYNE TAKIE W POLSCE
SPOTKANIE BIZNESOWE

Sukces bez ryzyka

Wrocław
29 listopada 2017

TYLKO TERAZ
OFERTA SPECJALNA

Zgłoś udział w wydarzeniu za jedyne
599,00 zł
199,00 zł

Poznaj naszych ekspertów

dr Witold Jankowski

prezes ICAN Institute, redaktor naczelny „Harvard Business Review Polska”

Jeden z najbardziej doświadczonych konsultantów strategicznych w Europie. Twórca polskiej edycji magazynu „Harvard Business Review”, założyciel i prezes ICAN Institute (dawniej Canadian International Management Institute).

Inicjator przełomowych dla polskiego biznesu spotkań ze światowymi autorytetami zarządzania z obszarów przywództwa (m.in. Marshall Goldsmith, Dave Ulrich, Heike Bruch), sprzedaży (m.in. Neil Rackham, Andy Zoltners, Jeffrey Gitomer) i innowacji (m.in. Andrew McAfee, Bernd Schmitt, Hal Gregersen). Współpracuje z najlepszymi ośrodkami badawczymi i szkoleniowymi na świecie (Imparta, Objective Management Group, Human Synergistics, Communispond, INSEAD i in.). Gorący zwolennik i propagator koncepcji evidence-based management.

Katarzyna Frankowska

PR Director grupy Module Plan.

Zdobywała wykształcenie i doświadczenie w Polsce oraz Hiszpanii. Od wielu lat związana z public relations oraz wprowadzaniem nowych produktów na rynek. Od 2 lat współtworzy platformę promocji dóbr luksusowych w Polsce. Specjalista marketingu relacyjnego oraz employer branding. Odpowiedzialna za komunikację wewnętrzną, zewnętrzną oraz PR kryzysowy.

Agenda spotkania

Harmonogram:

9:00 – 9:30

Rejestracja uczestników połączona z intensywnym networkingiem

Zacznij dzień od pobudzającej kawy w gronie liderów największych firm w Twoim regionie.

9:30 – 9:45

Przywitanie gości

9:45 – 10:00

Prelekcja

Wystąpienie Katarzyny Frankowskiej, Module Plan

10:00 – 11:00

Pierwsza sesja motywacyjna

Wystąpienie dr. Witolda Jankowskiego „Lider w czasach nowej normalności”

11:00 – 11:15

Zapraszamy na przerwę kawową połączoną z networkingiem

Wymień się wizytówkami z uczestnikami konferencji i podziel spostrzeżeniami dotyczącymi pierwszej części spotkania. To doskonała okazja, by nawiązać cenne kontakty biznesowe i poznać zdanie osób z innych branży niż Twoja.

11:15 – 12:15

Druga sesja motywacyjna

Wystąpienie dr. Witolda Jankowskiego „Firmowa machina wzrostu”

Partnerzy

Patroni medialni

Nie czekaj na sukces.

Weź sprawy w swoje ręce i odnieś go sam!

Kontakt

Napisz, zadzwoń, spotkaj się z nami.

22 11 33 444
22 250 11 44

al. Niepodległości 18
02-653 Warszawa

infolinia@hbrp.pl

Zgłoś udział

Rejestracja zamknięta. Dziękujemy