Aktualna wiedza wzbogacona narzędziami wdrożeniowymi – wykorzystuj ją w swojej firmie już następnego dnia!
Konkretne rozwiązania najważniejszych problemów małych i średnich firm – zdiagnozuj przyczyny niepowodzeń i przezwyciężaj je sprawdzonymi metodami!
Networking z prezesami, dyrektorami i kluczowymi menedżerami firm z regionu – wymieniaj się doświadczeniami i buduj nowe relacje biznesowe!
Harwardzka jakość gwarantująca dostęp do najnowszych narzędzi rozwoju działalności o naukowo potwierdzonej skuteczności – poznaj je przed konkurencją!
„Aby wygrywać, musisz wiedzieć, co jest grane…”. To niezwykle trudne w czasach, w których możesz być pewien tylko tego, że niczego nie możesz być pewien. Konkurowanie w takich warunkach jest nie lada wyzwaniem! Dzisiaj zupełnie inne czynniki niż jeszcze kilka lat temu decydują o sukcesie firm, zespołów i jednostek. Co wyróżnia zwycięzców? Jaka jest tajemnica ich sukcesu? A przede wszystkim: jak ją posiąść i dołączyć do najlepszych liderów?

Odkryj przepis na sukces w trudnych czasach!

Spotkaj się z nami w Rzeszowie i uzyskaj dostęp do ekskluzywnej wiedzy na następujące tematy:

Zwinność operacyjna, zasobowa i strategiczna – którą masz, a której Ci brakuje i w jaki sposób możesz ją uzupełnić?
10 sposobów budowania odporności
organizacji,
czyli jak zabezpieczyć firmę przed nadejściem ciężkich czasów.
Czy zbliżasz się do strefy śmierci? Poznaj nieoczywiste symptomy nieuchronnej fazy stagnacji i odpowiednio na nie zareaguj.
4 kluczowe zadania, dzięki którym przeskoczysz strefę śmierci – z tymi wskazówkami zadbasz m.in. o dobre źródła finansowania!
Formuła 4+2: które narzędzia rzeczywiście działają w biznesie, pozwalając przeciętnym firmom wybić się na czołówkę w swojej branży?
Nowa kluczowa kompetencja firm: jak zbudować organizację zdolną do ciągłej zmiany, zanim wymusi to rynek?
Odczaruj innowacje w firmie: jak metodycznie zmaksymalizować prawdopodobieństwo sukcesu i realizować więcej pomysłów, które przynoszą zyski?
Kreatywni kontra niekreatywni: dlaczego, projektując sukces firmy, powinieneś postawić na współpracę i z jednymi,
i z drugimi?
Stara gwardia czy świeża krew: jak płynnie przekazywać władzę? Jakie scenariusze warto rozważyć? Kto powinien przejąć stery?
Droga na szczyt albo upadek na dno. Jakie wnioski warto wyciągnąć z sukcesji przeprowadzonej w firmie Blikle?

TYLKO TERAZ
OFERTA SPECJALNA

RZESZÓW 27 listopada 2018

Zgłoś udział w wydarzeniu za jedyne

599,00 zł
299,00 zł

POZNAJ NASZEGO EKSPERTA

Andrzej Jacaszek

Wydawca „Harvard Business Review Polska” i wiceprezes ICAN Institute. Od ponad 20 lat piastuje stanowiska na najwyższych szczeblach zarządzania. W latach 2004–2005 pełnił funkcję wiceministra finansów RP. W 2016 roku po raz drugi został wybrany na wiceprezydenta Pracodawców RP na 5-letnią kadencję, gdzie odpowiada za obszary związane ze szkoleniami oraz nauką i biznesem. Doświadczony wykładowca i mówca.

Agenda

8:30 – 9:00

Rejestracja uczestników, networking

9:00 – 9:15

Przywitanie gości
Mateusz Rokosz
Event Project Manager „Harvard Business Review Polska”

9:15 – 9:30

Jak nie wpaść w pułapkę własnych ograniczeń?
Grzegorz Gajewski
Enterprise Management Pre-Sales Consultant, Sage

9:30 – 10:30

Sukces bez ryzyka: jak zapewnić ciągłość władzy w firmie, dbając o wykorzystanie zarówno pełni potencjału teraźniejszości, jak i przyszłości?
Andrzej Jacaszek
wydawca „Harvard Business Review Polska”

10:30 – 11:00

Przerwa kawowa

11:00 – 12:30

Zwycięska firma w niepewnych czasach: jak zarządzać organizacją w dobie ciągłych zmian, by zapewnić jej przewagę nad konkurencją?
Andrzej Jacaszek
wydawca „Harvard Business Review Polska”

Partnerzy konferencji

Partner medialny

Zamiast skupiać się na przetrwaniu, zacznij myśleć o wygrywaniu!
Już dziś zgłoś udział w wydarzeniu, kontaktując się z naszym konsultantem.

ZADZWOŃ: 22 11 33 444

NAPISZ: infolinia@hbrp.pl

Zgłoś udział

W imieniu firmy:

Dane adresowe:

Opłata za jednego uczestnika


Zgłaszam do udziału w programie osobę:

Dane osobowe:

Administratorem danych osobowych jest ICAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie („ICAN”), al. Niepodległości 18, 02-653 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000263445, NIP: 5851072522, numer REGON: 190477387, tel.: 22 11 33 444, 22 250 11 44, e-mail: infolinia@hbrp.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu własnych produktów i usług ICAN (wysyłka broszur drukowanych, wysyłka e-maili, kontakt telefoniczny) oraz w celach określonych w poszczególnych zgodach, które Państwo wyrazili. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym lub umownym oraz nie stanowi warunku zawarcia umowy. Można wyrazić zarówno wszystkie zgody lub niektóre z nich, jak i nie wyrazić żadnej. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć każdą zgodę udzieloną ICAN w związku z przetwarzaniem danych osobowych bez ponoszenia negatywnych konsekwencji. Wystarczy wysłać e-mail, zadzwonić lub przesłać wiadomość pocztą tradycyjną na wskazane powyżej dane kontaktowe. Cofnięcie zgody nie wpływa na legalność przetwarzania Państwa danych przed tym czynem, tzn. do momentu cofnięcia zgody przetwarzanie Państwa danych przez ICAN jest legalne.Z naszym inspektorem ochrony danych osobowych można skontaktować się telefonicznie pod numerem telefonu 22 250 11 44 lub e-mailowo pod adresem infolinia@hbrp.pl

Złożenie niniejszego zgłoszenia stanowi ofertę zawarcia umowy o udział w konferencji. Do zawarcia umowy dochodzi przez przyjęcie zgłoszenia przez przedstawiciela ICAN spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem konferencji klient może od umowy odstąpić bez ponoszenia kosztów, składając stosowne oświadczenie na piśmie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. W przypadku braku takiego oświadczenia klient będzie zobowiązany do uiszczenia opłaty za udział w konferencji niezależnie od faktycznego uczestnictwa.

Wynagrodzenie płatne jest w terminie 14 dni od złożenia zgłoszenia, jednak nie później niż 3 dni przed datą Konferencji, chyba że zgłoszenie zostanie złożone później. W przypadku zgłoszeń złożonych później, wynagrodzenie płatne jest najpóźniej w dniu konferencji.

Wynagrodzenie płatne jest przelewem na rachunek bankowy ICAN spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie: 58 1910 1048 2268 0062 1410 0003 prowadzony przez Deutsche Bank Polska S.A., lub inny wskazany na piśmie lub za pomocą poczty elektronicznej (w szczególności na fakturze lub fakturze pro-forma).