Aktualna wiedza wzbogacona narzędziami wdrożeniowymi – wykorzystuj ją w swojej firmie już następnego dnia!
Konkretne rozwiązania najważniejszych problemów małych i średnich firm – zdiagnozuj przyczyny niepowodzeń i przezwyciężaj je sprawdzonymi metodami!
Networking z prezesami, dyrektorami i kluczowymi menedżerami firm – wymieniaj się doświadczeniami i buduj nowe relacje biznesowe!
Harwardzka jakość gwarantująca dostęp do najnowszych narzędzi rozwoju działalności o naukowo potwierdzonej skuteczności – poznaj je przed konkurencją!

Przekuwaj innowacje w zyski i wygrywaj z konkurencją

Weź udział w całodniowej konferencji HBRP w Twoim regionie i poznaj skuteczne narzędzia, metody i strategie monetyzacji nowych produktów i usług:

Dowiedz się, dlaczego aż 72% innowacji kończy się finansowym fiaskiem i uniknij 7 najczęstszych (i najbardziej kosztownych) błędów we wdrażaniu innowacji.
Przekonaj się, że ciągłe doskonalenie oferty produktowej i jej uzupełnianie przestało być zwykłym wyborem strategicznym, a zaczęło być koniecznością.
Wykorzystaj idee co-creating, która pomoże Ci zaangażować klientów do współtworzenia oferty produktowej w pełni spełniającej ich oczekiwania.
Zaimplementuj 5-etapowy proces urynkowienia nowych produktów i usług, które spodobają się klientom. Wdrożysz go nawet jeśli Twoja firma zaciska pasa.
Wykorzystaj w praktyce 6 rodzajów „gotowych” innowacji, które już są w Twojej firmie, tylko nikt ich jeszcze nie zmonetyzował.

Zweryfikuj poziom swojej kreatywności dzięki pogłębionemu testowi sprawdzającemu 5 kluczowych kompetencji innowatora.

Sprawdź, czy wykorzystujesz wszystkie źródła innowacji w swojej firmie i usprawnij proces pozyskiwania pomysłów od wszystkich pracowników jak i klientów, stosując metodę stosowaną przez światowych liderów.
Wykryj i wyeliminuj zabójców innowacji, którzy niszczą zdolność Twojej organizacji do wdrażania nowych inicjatyw.
Poznaj unikatowe ramowe podejście do innowacji i zamiast zgadywać – precyzyjnie ustalaj ceny nowych produktów i usług, nim je szczegółowo zaprojektujesz.
Poznaj dobre praktyki z zakresu pobudzania kreatywności własnej i zespołów, które pozwoliły wielu firmom na świecie przekuć twórczy potencjał ludzi w zyski.

TYLKO TERAZ
OFERTA SPECJALNA

CZĘSTOCHOWA 10 kwietnia 2018

Zgłoś udział w wydarzeniu za jedyne

599,00 zł
199,00 zł

POZNAJ NASZYCH PRELEGENTÓW

dr Witold Jankowski

Redaktor naczelny „Harvard Business Review Polska” oraz jeden z najbardziej doświadczonych konsultantów strategicznych w Europie.
Inicjator przełomowych dla polskiego biznesu spotkań ze światowymi autorytetami zarządzania. Doświadczony wykładowca: w latach 1992–2000 prowadził zajęcia na studiach MBA w szkołach biznesu w Kanadzie. Obecnie prowadzi ICAN Institute, gdzie naucza polskich top menedżerów w ramach programów rozwojowych.

Krzysztof Matyjaszczyk

Prezydent Częstochowy oraz poseł na Sejm RP VI kadencji.
Od studiów zaangażowany w działalność społeczną i polityczną. W 2010 roku został najmłodszym prezydentem w historii Częstochowy, a cztery lata później mieszkańcy wybrali go na kolejną kadencję, doceniając jego wkład w ustabilizowanie finansów miasta. W rankingu liderów samorządowych doceniono go za odwagę i nowatorstwo w zakresie zmniejszania bezrobocia, a także za nowe spojrzenie na politykę społeczną oraz wspieranie lokalnych przedsiębiorców. Z wykształcenia magister inżynier budownictwa z dyplomem Politechniki Częstochowskiej. Prywatnie pasjonat żeglarstwa.

Agenda

9:00 – 9:30

Rejestracja uczestników

9:30 – 9:45

Przywitanie gości
Mateusz Rokosz
„Harvard Business Review Polska”

9:45 – 10:15

Innowacyjne rozwiązania w zarządzaniu miastem
Krzysztof Matyjaszczyk
Prezydent Miasta Częstochowy

10:15 – 11:15

Część I – Innowacja jako źródło przewagi konkurencyjnej
dr Witold Jankowski
redaktor naczelny „Harvard Business Review Polska”

11:15 – 11:30

Zapraszamy na kawę

11:30 – 13:00

Część II – Innowacja zorientowana na klienta. Jak tworzyć produkty i usługi, które podbiją serca i portfele kupujących?
dr Witold Jankowski
redaktor naczelny „Harvard Business Review Polska”

13:00 – 14:00

Zapraszamy na lunch

14:00 – 15:00

Część III – Innowacja w praktyce – zestaw narzędzi wspierających proces zarządzania innowacjami
dr Witold Jankowski
redaktor naczelny „Harvard Business Review Polska”

Główny partner konferencji

Partner konferencji

Patroni medialni

Zamiast skupiać się na przetrwaniu, zacznij myśleć o wygrywaniu!
Już dziś zgłoś udział w wydarzeniu, kontaktując się z naszym konsultantem.

ZADZWOŃ: 22 11 33 444

NAPISZ: infolinia@hbrp.pl

Zgłoś udział

Rejestracja zamknięta. Dziękujemy